Pedagogai

bmk_27vnt

Mūsų pedagogai

…mokykla… Tai šalis, kur svajonių upės pradžią gauna, kur paukščiai mokosi skraidyti.
Ta šalis – ne už kalnų ir jūrų. Ji aplinkui mus, stebuklingas Vaikystės pasaulis, po kurį kasdien vaikštome ir mes, mokytojai…

Nr. Vardas, pavardė Išsilavinimas Specialybė Dėstomas dalykas Įgyta arba  turima kvalifikacinė kategorija Vadovav. klasei Kontaktai
1 Justyna Jušinska Aukštasis Socialinė pedagogika Socialinė pedagogika Socialinė pedagogė justyna.azelionis@gmail.com
2 Dzmitry Bezuyeuski Aukštasis Kūno kultūra Kūno kultūra Kūno kultūros mokytojas dmitrij2006@rambler.ru
3 Ana Cimoš Aukštasis Biologija Biologija Biologijos  mokytoja ania7788@gmail.com
4 Stanislava Doval Aukštasis Matematika Pradinis ugdymas Pradinių klasių vyr. mokytoja 1 stas0223@inbox.lt
5 Liolia Dorodko Aukštasis (magistrė) Teologija Tikyba Tikybos vyr. mokytoja joladorodko@gmail.com
6 Elvyra Jankevičienė Aukštasis Anglų ir rusų filologija mokytojo kvalifikacija Anglų kalba Anglų kalbos vyr. mokytoja 85.ellie@gmail.com
7 Halina Juchnevič Aukštasis Matematika, geografija, informacinės technologijos Informacinės technologijos Matematikos, geografijos ir informacinių technologijų vyr. mokytoja halinaju@gmail.com
8 Alena Gudalevič Aukštasis Chemija Chemija Chemijos vyr. mokytoja (magistras) gudalena@gmail.com
9 Edita Jaselionis Aukštasis Lenkų filologija Lenkų kalba Lenkų kalbos mokytoja metodininkė editajs77@gmail.com
10 Ana Jasinskaja Aukštasis Lenkų kalba ir literatūra Pradinis ugdymas Pradinių klasių vyr. mokytoja 3 annajasinska15@gmail.com
11 Jolanta Lebed Aukštasis Geografija  Geografija mokytoja  IG kl. joliaa82@gmail.com
12 Valerij Kočan Aukštasis Kūno kultūra Kūno kultūra Kūno kultūros vyr. mokytojas valerij.kocan@salcininkai.lt
13 Renata Kolendo Aukštasis Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalbos vyr. mokytoja 7 renata.kolendo@gmail.com
14 Oksana Kondrackaja Aukštasis Pradinis ugdymas      Anglų kalba Pradinis ugdymas     Anglų kalba Pradinių klasių ir anglų kalbos mokytoja Ksiu80@gmail.com
15 Marija Ladziato Aukštasis Fizika Fizika II vadybinė kategorija, fizikos vyr. mokytoja m.ladziato@interia.pl
16 Regina Malinovskaja Aukštasis Vokiečių k. Anglų k. Anglų kalbos mokytoja 8 reginamlnvsk@gmail.com
17 Rasytė Matulevičienė Aukštasis Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė rasytema@gmail.com
18 Andžela Mirošničenko Aukštasis Pradinis ugdymas Pradinis ugdymas Pradinio ugdymo vyr.mokytoja 4 andzela73@gmail.com
19 Raisa Novickaja Aukštasis Matematika Matematika Matematikos vyr. mokytoja raisa.novickaja@gmail.com
20 Ana Nester Aukštasis Istorija Istorija Istorijos mokytoja metodininkė ana.nester@gmail.com
21 Lilija Ozarovskaja Aukštasis Muzika Muzika Muzikos vyr. mokytojas l.ozarovskaja@mail.ru
22 Marija Paliul Aukštasis Lenkų filologija Lenkų kalba, bibliotekininkė Būrelio vadovė marijapaliul@gmail.com
23 Irena Petuchova Aukštasis Rusų kalba        Vokiečių kalba Vokiečių kalba Vokiečių kalbos vyr. mokytoja ipetuchova@mail.ru
24 Justyna Provlockaja Aukštasis Choreografija, šokis Choreografija, šokis Choreografijos vyr.mokytoja justynap87@gmail.com
25 Veslava Rynkevič Aukštasis Lenkų k. Lenkų k. Lenkų kalbos mokytoja veslava.rynkevic@gmail.com
26 Barbara Rodzevič Aukštasis Pradinis ugdymas Priešmokyklinis ugdymas Pradinis ugdymas Pradinių klasių vyr. mokytoja 2 barbara-72@inbox.lt
 27  Edmund Gulbinovič  Aukštasis  Matematika  Matematika  edmundgulbinovic@gmail.com
28 Teresa Savel Aukštasis Matematika Matematika II vadybinė kategorija matematikos vyr. mokytoja 650920savel@gmail.com
29 Katažina Sokolovskaja Aukštasis Dailė Dailė Dailės mokytoja 5 katazina.sokolovska@gmail.com
30 Olga Suckel Aukštasis Lietuvių kaba ir literatūra. Dailė Lietuvių kaba.Dailė Lietuvių kalbos vyr. mokytoja, dailės vyr. mokytoja 6 olii@list.ru
31 Renata Sinkevič Aukštasis Psichologija Psichilogija Psichologė, mokytoja silobrit@gmail.com
32 Ana Šumska Aukštasis Rusų kalba.Lietuvių k.  Lietuvių k. Lietuvių kalbos vyr. mokytoja IV G asumska@gmail.com
33 Andrej Šilobrit Aukštasis Istorija Istorija Istorijos vyr.mokytojas andrej.šilobrit@gmail.com
34 Nijolia Šyško Aukštasis Pradinis ugdymas Ikimokiklinis ugdymas  Auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo grupė nijolia30@gmail.com
35 Sniežana Voitukovič Aukštasis Specialioji pedagogika Specialioji pedagogika Vyr. specialioji pedagogė ppt@salcininkai.lt
36 Kristina Voitkevič Aukštasis Informatika ir technologijos Informacines technologijos. Matematika Informacinių technologijų vyr. mokytoja, matematikos vyr. mokytoja IIIG kristinavtkv@gmail.com