HALINA JANČUNSKA PRISTATĖ NAUJĄ KNYGELĘ VAIKAMS

HALINA JANČUNSKA PRISTATĖ NAUJĄ KNYGELĘ VAIKAMS

Spalio 19 d. į Eišiškių lenkų kultūros namus skubėjo pradinukai iš Butrimonių A. Krepštul, Eišiškių, Dieveniškių A. Mickevičiaus, Baltosios Vokės E. Ožeškovos ir Kalesnininkų L. Narbuto gimnazijų. Visi norėjo sudalyvauti naujos Halinos Jančunskos knygos vaikams lenkų kalba „Nevykęvilko nuotykiai“ („Niefortunne przygody wilka“) pristatyme, nes patys prisidėjo prie knygelės grafinio apipavidalinimo, dalyvaudami piešimų konkurse.

prezentacjaks2              prezentacjaks6              prezentacjaks3

Renginio metu Butrimonių A. Krepštul gimnazijos mokiniai pristatė pasakos apie vilką inscenizaciją, kurį paruošė kartu su mokytoja Marija Paliul. Kiekvienas knygelės iliustracijų konkurso dalyvis gavo padėką, tačiau didžiausią džiaugsmą vaikučiams suteikė jų piešiniai su vardais ir pavardėmis linksmoje ir spalvotoje knygelėje.

Vaikų knygų autorę pasveikino Beata Petkevič, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos pavaduotoja, pabrėžusi, kad kieviena knyga yra brangi dovana iš visos širdies, ir padėkojo Halinai Jančunskai už jos pastangas ir įnašą į Vilniaus krašto vaikų literatūrą lenkų kalba.

prezentacjaks5              prezentacjaks4              prezentacjaks1
Halinos Jančunskos knygelė „Nevykę vilko nuotykiai“ – tai dešimta knyga vaikams. Anot autorės, pirmąsias knygutes vaikučiams ji pradėjo rašyti ilgėdamasi savo mažųjų anūkų. Vėliau atsirado eiliuotos pasakos. Jose visada laimi gerumas ir atjauta. Halina Jančunska yra išleidusi ir du poezijos rinkinius.
Informacija: www.salcininkai.lt