APDOVANOTI  DALYKINIŲ OLIMPIADŲ PRIZININKAI

APDOVANOTI  DALYKINIŲ OLIMPIADŲ PRIZININKAI

 

NAGRODY-1      NAGRODY-2       NAGRODY-4

Gegužės 17 d.  mūsų gimnazijos mokiniai, kurie mokslo metų eigoje dalyvavo dalykinėse olimpiadose ir laimėjo prizines vietas, buvo išlydėti į savivaldybės renginį. Šią dieną į Šalčininkus buvo pakviesti geriausi rajono gimnazijų mokiniai.

      Mūsų gimnazijoje šiais metais geriausiai sekėsi Emilijai Šumskai. Emilija labai sėkmingai dalyvavo rajoninėje lietuvių kalbos olimpiadoje ir laimėjo pirmąją vietą. Toks pats sėkmingas dalyvavimas ir laimėta pirmoji vieta gimtosios (lenkų) kalbos olimpiadoje. Dar reikia pagirti Emiliją ir už III vietos laimėjimą biologijos olimpiadoje. Gegužės 17 d. Emilija pasipuošė trim medaliais. Sveikiname šauniausią šių mokslo metų gimnazistę.

        Pavaduotojos ugdymo reikalams lydimi šią  dieną į Šalčininkus vyko ir trys gimnazistai iš IIIG klasės. Robert Sornecki, Edvin Junda ir David Aleksandrovič technologijų olimpiadoje užėmė trečiąją vietą. Sveikiname gimnazistus ir linkime sėkmės kitais mokslo  metais.

      Sveikiname ir mokytojus – E. Jaselionis, E. Gulbinovič, A. Cimoš, R. Matulevičienę – už jų indėlį rengiant mokinius olimpiadoms ir  organizuojant konsultacijas.

Plačiau skaitykite:

http://www.salcininkai.lt/lit/Olimpiadu-nugaletojai-mokslo-vaisiai-saldus/109006

                                                    Gimnazijos informacija