Pedagogai

Bmk_17vnt

Mūsų pedagogai

…mokykla… Tai šalis, kur svajonių upės pradžią gauna, kur paukščiai mokosi skraidyti.
Ta šalis – ne už kalnų ir jūrų. Ji aplinkui mus, stebuklingas Vaikystės pasaulis, po kurį kasdien vaikštome ir mes, mokytojai…

Nr. Vardas, pavardė Išsilavinimas Specialybė Dėstomas dalykas Įgyta arba  turima kvalifikacinė kategorija Vadovav. klasei Kontaktai
1 Dzmitry Bezuyeuski Aukštasis Kūno kultūra Kūno kultūra Kūno kultūros vyr. mokytojas dmitrij2006@rambler.ru
2 Ana Cimoš Aukštasis Biologija Biologija Biologijos  vyr. mokytoja ania7788@gmail.com
3 Stanislava Doval Aukštasis Matematika Pradinis ugdymas Pradinių klasių vyr. mokytoja 2 kl. stas0223@inbox.lt
4 Liolia Dorodko Aukštasis (magistrė) Teologija Tikyba Tikybos vyr. mokytoja  IIG kl. joladorodko@gmail.com
5 Alena Gudalevič Aukštasis Chemija Chemija Chemijos vyr. mokytoja (magistras) gudalena@gmail.com
 6 Edmund Gulbinovič Aukštasis Matematika Technologijos Technologijų mokytojas edmundgulbinovic@gmail.com
7 Elvyra Jankevičienė Aukštasis Anglų ir rusų filologija mokytojo kvalifikacija Anglų kalba Anglų kalbos vyr. mokytoja 85.ellie@gmail.com
8 Edita Jaselionis Aukštasis Lenkų filologija Lenkų kalba Lenkų kalbos mokytoja metodininkė  6 kl. editajs77@gmail.com
9 Jolanta Lebed Aukštasis Geografija  Geografija Geografijos mokytoja joliaa82@gmail.com
10 Valerij Kočan Aukštasis Kūno kultūra Kūno kultūra Kūno kultūros vyr. mokytojas valerij.kocan@salcininkai.lt
 11 Marija Ladziato  Aukštasis Fizika Fizika Fizikos vyr. mokytoja m.ladziato@interia.pl
12 Regina Malinovskaja Aukštasis Vokiečių k., anglų k. Anglų k. Anglų kalbos vyr. mokytoja 5 kl. reginamlnvsk@gmail.com
13 Rasytė Matulevičienė Aukštasis Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė rasytema@gmail.com
14 Andžela Mirošničenko Aukštasis Pradinis ugdymas Pradinis ugdymas Pradinio ugdymo vyr.mokytoja 1-3kl. andzela73@gmail.com
15 Zenona Nedveckaja Aukštasis Specialioji pedagogika Specialioji pedagogika Logopedas metodininkas zenonaned@gmail.com
16 Ana Nester Aukštasis Istorija Istorija Istorijos mokytoja metodininkė ana.nester@gmail.com
 17  Raisa Novickaja  Aukštasis  Matematika  Matematika  Matematikos vyr. mokytoja  raisa.novickaja@gmail.com
18 Lilija Ozarovskaja Aukštasis Muzika Muzika Muzikos vyr. mokytojas l.ozarovskaja@mail.ru
19 Marija Paliul Aukštasis Lenkų filologija Bibliotekininkė marijapaliul@gmail.com
20 Veslava Rynkevič Aukštasis Lenkų k. Lenkų k. Lenkų kalbos vyr. mokytoja  7 kl. veslava.rynkevic@gmail.com
21 Barbara Rodzevič Aukštasis Pradinis ugdymas Priešmokyklinis ugdymas Pradinis ugdymas Pradinių klasių vyr. mokytoja 4 kl. barbara-72@inbox.lt
22 Teresa Savel Aukštasis Matematika Matematika Matematikos vyr. mokytoja 650920savel@gmail.com
23 Katažina Sokolovskaja Aukštasis Dailė Dailė Dailės vyr. mokytoja katazina.sokolovska@gmail.com
24 Marijolia Supron Anglų k. marjolia98@gmail.com
25 Renata Sinkevič Aukštasis Psichologija Psichilogija Psichologė, mokytoja ppt@salcininkai.lt
 26  Juvita Stakut  Aukštasis  Socialinė pedagogika  Socialinė pedagogika  Socialinis pedagogas  jovitachkaa@gmail.com
27 Ana Šumska Aukštasis Rusų kalba.Lietuvių k.  Lietuvių k. Lietuvių kalbos vyr. mokytoja IG kl. asumska@gmail.com
 28 Nijolia Šyško Aukštasis Pradinis ugdymas Pradinis ugdymas Pradinių klasių mokytoja nijolasysko@gmail.com
29 Kristina Voitkevič Aukštasis Informatika ir technologijos Informacines technologijos. Matematika Informacinių technologijų vyr. mokytoja, matematikos vyr. mokytoja 8 kl. kristinavtkv@gmail.com
30 Sniežana Voitukovič Aukštasis Specialioji pedagogika Specialioji pedagogika Vyr. specialioji pedagogė ppt@salcininkai.lt