Dalyvavimas „Rūšiavimo lygos“ konkurse

Dalyvavimas „Rūšiavimo lygos“ konkurse

Gegužės mėnesį 5 klasės mokiniai dalyvavo „Rūšiavimo lygos“ konkurse ir įdėjo daug pastangų visuose etapuose. Nors komanda nepateko į finalinį etapą, tačiau jų dalyvavimas yra labai svarbi šio konkurso dalis ir reikšmingas indėlis į bendrą tikslą – tvaresnę ir sąmoningesnę aplinką. Kaip padėką už dalyvavimą, mūsų gimnazijos 5 klasės komanda gavo obels sodinuką. Ši dovana tapo gražiu simboliu, primenančiu dalyvavimą konkurse bei prisidėjimą prie gamtos puoselėjimo.