Gra w warcaby z mistrzynią Litwy – Władysławą Walukiewicz

Gra w warcaby z mistrzynią Litwy – Władysławą Walukiewicz

28 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu edukacyjnym poświęconym grze w warcaby z mistrzynią Litwy – Władysławą Walukiewicz. W wydarzeniu uczestniczyły trzy szkoły, a rozgrywki przebiegały w serdecznej i pełnej emocji atmosferze. Z dumą informujemy, że nasi uczniowie osiągnęli świetne wyniki i dotarli aż do półfinału Jurgo Tomaš, Matijewska Kamila i Devid Savel. Do finału awansował Jurgo Tomaš, który po zaciętej walce zdobył II miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, logiczne myślenie, sportową postawę oraz godne reprezentowanie naszej szkoły. Jesteśmy z Was bardzo dumni!