Konkursas “Let’s Dictate 2026“

Konkursas “Let’s Dictate 2026“

Gegužės 19 dieną mūsų gimnazijoje vyko 6-8 klasių anglų kalbos diktanto konkursas “Let’s Dictate 2026“, organizuojamas jau antrus metus iš eilės. Smagu, kad šis konkursas mokiniams labai patinka ir suteikia galimybę pasitikrinti savo anglų kalbos žinias.

Didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais: I vieta – 8 klasės mokinys Mindaugas Subačius, II vieta – 7 klasės mokinė Adriana Buinevič, III vieta – 8 klasės mokinė Modesta Šerlat.

Konkurso dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis. Sveikiname visus dalyvius ir linkime sėkmės ateityje!