Logopedinis užsiėmimas „Mūsų bitės“

Logopedinis užsiėmimas „Mūsų bitės“

Gegužės 25 dieną gimnazijos 1-4 klasių mokiniams vyko logopedinis užsiėmimas ,,Mūsų bitės“. Mokiniai atliko kvėpavimo pratimus. Logopediniai pratimai ,gerinantys kalbos organus- liežuvį lūpos, žandikaulį. Bitė- imituoja bitės zvimbimą: bzz, bzz, bzz. Mankštos žaidimai. Įdomu buvo gaminti žvakes iš vaško. Mokiniai savo darbus atliko su dideliu susidomėjimu. Žvakės gavosi labai gražios.

Logopedė metodininkė Zenona Nedveckaja