MENO LABORATORIJA

MENO LABORATORIJA

vaiku teisiu spec.     lena3     lena tanec     foto5

Š. m. birželio 21-25  dienomis Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos Versekos daugiafunkciniame skyriuje buvo vykdomas projektas „Meno laboratorija“, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos IIG klasės  mokiniai . Projekto užduočių vykdymas prasidėjo nuo susitikimo su Vilniaus miesto vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiuoju specialistu Jaroslavu Kozlovskiu. Susitikimo tikslas buvo informuoti jaunimą  apie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos misija bei darbu, supažindinti  su jų teisėmis ir pareigomis visuomeniniame gyvenime bei namuose. Specialistas taip pat papasakojo jaunimui  apie patyčias ir jų poveikį bei kaip į jas reaguoti. Susitikimo metu tarp dalyvių ir specialisto vyko diskusijos mokiniai noriai uždavė jiems rūpimu klausimų. Kartu su choreografijos specialiste Aliona Matuizo dalyvavo šokių užsiėmimuose, kurie vyko atviroje erdvėje. Choreografė savo užsiėmimus pradėjo nuo pokalbio apie sveiką mitybą,  gimnastikos naudą mūsų kūnui, šokio naudą bei vaidmenį mūsų gyvenime. Toliau jaunimas mokėsi šokti šiuolaikiško šokio, kurio sėkmingai išmoko vos per vieną dieną.

10     foto2     foto3     foto11

Sulaukėme Kalesninkų L.Narbuto gimnazijos mokinius ir mūsų gimnazijoje kur jie  susipažino su  dailės mokytoja ir  neformalaus ugdymo pavaduotoja Katažina Sokolovska, supažindinusia  svečius su Anos Krepštul gyvenimu bei tapyba.  Vėliau visi kartu mokiniai turėjo labai įdomius edukacinius užsiėmimus, mokiniai turėjo progą patys pabūti dailininkais  pasitelkti į savo fantazijų pasaulį, išmokti būti kūrybingiems bendradarbiaujant vieni su kitais.

foto15     foto14     foto12     viber_image_2021-07-01_12-21-29
Edukacinės programos „Versekos krašto istorija“ metu, plaukdami laivu Versekos upe, jaunimas grožėjosi išskirtiniais Versekos krašto gamtovaizdžiais .Po nuostabios kelionės laivu visi susirinko prie „draugystės laužo“,  skanavo užkandžius bei dalijosi projekto metu patirtais įspūdžiais.

Jaunimas džiaugėsi galėdami sudalyvauti projekte ,,Meno laboratorija‘‘ .