Gegužės 7-8 dienomis gimnazijos mokinių 1-4 klasių įvyko logopėdinis užsiėmimas „Pavasaris už lango“. Mokiniai padarė daug visokių užduočių, susijusių su pavasariu. Skambant atsipalaidavimo muzikai, mokiniai piešia pavasario peizažus. Visų pavasariniai peizažai buvo gražūs.
Logopedė metodininkė Zenona Nedveckaja









