Rejonowy Festiwal „Głosy Wiosny” obudził wiosenną radość

Rejonowy Festiwal „Głosy Wiosny” obudził wiosenną radość

22 maja br. w Szkole Sztuk Pięknych im. Stanisława Moniuszki w Solecznikach odbył się Rejonowy Festiwal „Głosy Wiosny”. Święto zgromadziło liczne grono śpiewaków, nauczycieli, uczniów oraz miłośników muzyki z różnych szkół rejonu. Nasze gimnazjum godnie reprezentowali: Adriana Gordynec (kl. 8, Kamilia Matijewska (kl. 8, Nikole Giniewicz ( kl. 6) oraz Mariusz Adamowicz ( kl. IIIG). Wystąpili z wielkim zaangażowaniem, emocjami i profesjonalizmem. Serdecznie dziękujemy za wspaniały występ, odwagę i miłość do śpiewu.