Šiaurietiško ėjimo žygis – kelionė į gerą nuotaiką!

Šiaurietiško ėjimo žygis – kelionė į gerą nuotaiką!

Šiandien mūsų pradinukai trumpam iškeitė klases į miško takelius ir leidosi į smagų šiaurietiško ėjimo žygį! Su šypsenomis, gera nuotaika ir šiaurietiško ėjimo lazdomis rankose keliavome link miško, kur mūsų laukė ne tik aktyvus judėjimas, bet ir tikra gamtos terapija. Klausėmės paukščių čiulbėjimo, stebėjome medžių šokį vėjyje, tyrinėjome gamtą, mokėmės sustoti, įkvėpti ir pajusti ramybę.

Vaikai įsitikino, kad sportuoti galima ne tik aktyviai, bet ir labai jaukiai bei linksmai! O grynas oras, draugų juokas ir miško ramybė suteikė daug gerų emocijų bei energijos visai dienai. Judame, stiprėjame ir rūpinamės savo emocine sveikata kartu!