SMAGU IR  ĮDOMU BŪTI TARP KNYGŲ

SMAGU IR  ĮDOMU BŪTI TARP KNYGŲ

Knyga1       knyga3      knyga2            knyga4

      Antradienį, balandžio 2 d., kai minima Tarptautinė vaikų knygos diena, IIIG kl. gimnazistai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos, leidosi į pilną įdomybių knygų pasaulį, kuris slėpėsi už seniūnijos bibliotekos durų. Į biblioteką keliauta ne tuščiomis rankomis. Kiekvienas gimnazistas nešėsi netradiciškai  papuoštą knygą. Sukurti ,,šukuoseną“ knygai gimė idėja supratus, koks įdomus literatūrinių personažų pasaulis. Rašytojas kiekviename kūrinyje stengiasi sukurti kuo patrauklesnį ir žavingesnį veikėją, kuris pagal rašytojo sumanymą turi gyventi savo galva. Štai todėl ir gimė idėja sukurti knygų galvas. Idėją įgyvendinti padėjo dailės mokytoja. Papuoštos knygos tapo dar patrauklesnės.

  Seniūnijos bibliotekoje visus maloniai pasitiko bibliotekininkė, kuri ne tik apsidžiaugė sulaukusi tiek daug lankytojų, bet dar visus pakvietė įsigyti elektroninį skaitytojo pažymėjimą, kuris būsimiesiems studentams tikrai bus labai reikalingas.

     Nurimus susitikimo šurmuliui pradėjom rimtai dirbti: buvo kuriamas  modernus knygos apibrėžimas, pasidalinta įspūdžiais apie labiausiai patikusią knygą, apibūdinta ir reklamuota pasirinkta knyga, perskaitytas iliustruotojo  ir rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus laiškas visiems knygų skaitytojams, aptarti šio rašytojo keli tekstai apie knygas. Baigiantis renginiui kiekvienas gimnazistas išsirinko knygą, kurią papuošė sukurta ,,šukuosena“.  Papuoštos knygos liko laukti naujų skaitytojų, mokiniai po diskusijų ir pokalbių apie knygas vėl sugrįžo į lietuvių kalbos kabinetą.