STOVYKLOS „TURININGA VASARA” KALEIDOSKOPAS

STOVYKLOS „TURININGA VASARA” KALEIDOSKOPAS

stv4       stv5       stv2

       Birželio 10-21 d. Butrimonių A. Krepštul  gimnazijoje organizuota poilsio stovykla „Turininga vasara”. Pirmąją dieną susirinko nemažas būrys smagiai nusiteikusių pradinių klasių moklseivių. Stovyklautojai buvo suskirstyti į 3 būrius, sukūrė vidaus elgesio taisykles, pavadinimą „Margi sketukai” ir emblemą.

       Vyko integruoti užsiėmimai, kuriuos organizavo visuomenės sveikatos biuro specialistas su socialine pedagoge, lietuvių kalbos mokytoja, psichologas su logopedu, muzikos, tikybos ir šokių mokytojos. Užsiėmimai vyko grupelėmis pagal kiekvieno vaiko interesus.

                               stv1       pasitikek8

        Stovyklautojai patyrė daug smagių akimirkų, keliavo į Vilnių, aplankė zoologijos sodą, dalyvavo specialioje, tik jiems skirtoje, edukacinėje programoje. Labiausiai vaikams patiko lemūrai ir dekoratyviniai triušiai, kuriuos galėjo netik paliesti, bet ir pamaitinti. Aplankė Katedros aikštę, kur pasivažinėjo elektroniniu traukinuku.

        Antroji ekskursija buvo organizuota į Jašiūnų M. Balinskio dvarą. Vaikai išklausė M. Balinskio  ir J. Sniadeckio gyvenimo istorijas, apžiūrėjo  rūmų sales, sužinojo, kokius žaidimus žaidė dvaro vaikai. Paulavos Respublikos palikimo detales sužinojo atvykę į Turgelius, antrąją dienos dalį praleido iškylaudami gamtoje

          Trečioji ekskursija buvo organizuota į Varėną. Vaikai apsilankė kine, žiūrėjo 3D komediją, gerėjosi gėlynais, Grybų berniuko skulptūra, parku.

          Tikimės, kad patirtų įspūdžių vaikams užteks visai vasarai.