SVEIKATA VISŲ PIRMA

SVEIKATA VISŲ PIRMA

sveikatos_fondas_logotipas_naudojamas (1)     FITONIKA_plakatas_A1

Mes – SVEIKATĄ STIPRINANTI GIMNAZIJA, todėl visa mokyklos bendruomenė stengiasi tobulėti ir įgyti svarbių žinių ir kompetencijų šioje srityje. Verta pabrėžti, kad emocinė sveikata, yra lygiai taip pat svarbi kaip ir fizinė. Mes visi esame veikiami išorinių veiksnių, kurie trikdo mūsų pusiausvyrą ir sukelia terpę atsirasti neigiamoms priklausomybėms. Džiugu pranešti, kad gimnazijos mokiniai, tėvai ir pedagogai kartu dalyvavo projekto: ,,Azartinių lošimų prevencija ugdymo įstaigų bendruomenėse” mokymuose, kurie papildė žinių bagažą apie psichologinius žaidimus, azartinius lošimus, kompiuterinių žaidimų keliamą priklausomybę ir kt.

          2021.05.07. vyko lošimų priežiūros tarnybos psichologo Olego Mackevič paskaita-konsultacija tėvams ir pedagogams: “Ką turi žinoti tėvai ir pedagogai apie psichologinius žaidimų ir azartinių lošimų aspektus, pagalbos būdus”.

          2021.05.11. – priklausomybės ligų gydytojo A. Barkaus paskaita-konsultacija tėvams ir mokytojams:  ,,Ką turi žinoti tėvai ir mokytojai: lošimo ir kompiuterinių žaidimų priklausomybės išsivystymo fiziologiniai aspektai, galima pagalba”.

          2021.05.12. – Psichologo M. Balsio kritinio mąstymo mokymai  IG ir IIG  kl. mokiniams ,,Nelošk: tu atsakingas pats”.