Ugdomoji veikla už klasės ribų: skaitymas gamtoje ir socialinės atsakomybės stiprinimas

Ugdomoji veikla už klasės ribų: skaitymas gamtoje ir socialinės atsakomybės stiprinimas

Gegužės 4 d. IIIG klasė dalyvavo integruotoje ugdomojoje veikloje, vykusioje netradicinėje aplinkoje – miške. Skaitymas gamtoje sudarė sąlygas susitelkti, giliau įsiklausyti į tekstus ir patirti mokymąsi kitaip. Tęsdami dienos veiklas, visi kartu inicijavome prasmingą pilietinę akciją – nusprendėme pasveikinti ugniagesius jų profesinės dienos proga ir išreikšti dėkingumą už jų atsakingą ir visuomenei itin svarbų darbą. Nors atvykus į tarnybą ugniagesių sutikti nepavyko, prie pastato palikome gėles ir sveikinimo žinutę – kaip pagarbos ir dėkingumo ženklą.

Tokios patirtys ugdo ne tik dalykines kompetencijas, bet ir stiprina bendruomeniškumą, pilietiškumą bei vertybines nuostatas.