UŽGAVĖNIŲ ŠVENTĖ

UŽGAVĖNIŲ ŠVENTĖ

Zapuzty1     Zapusty8     zapusty7     Zapusty5

Zapusty4     Zapusty3     Zapusty2     Zapusty9

        Užgavėnių  linksmumas ir persirengėlių šurmulys pasklido visoje gimnazijoje. Po ketvirtos pamokos sporto salėje buvo pilna ir pardavėjų, ir pirkėjų, ir raganaičių, ir barzdotų ponaičių, o netrukus ir Lašininis su visa svita pasirodė ir nekantriai ėmė laukti Kanapinio pasirodymo.

     Šiais metais Užgavėnių ir Kaziuko kermošiaus nuotaika užvaldė ir didelius, ir mažus. Sporto salėje už prekystalių išsirikiavo rankdarbių ir skanumynų meistrai. Buvo galima įsigyti įvairiausių papuošalų, nertų ir siuvinėtų servetėlių, dirbtinių gėlių puokščių, raktų pakabukų. O kiek skaniausių pyragėlių, keksiukų, blynų, ragelių, vaflių buvo prikrauta ant stalų – sunku ir suskaičiuoti. Vieni kvietė karštos arbatos išgerti, kiti siūlė  sultinio ir dešrų paskanauti, treti ragino nepraeiti pro šalį nenusipirkus skanaus torto gabalėlio.

     Džiaugėsi ir gimnazijos verslo grupės ,,BUTRIART“ nariai sėkminga prekyba. Noriai buvo perkamos dekoruotos vazos, lėkštės, pjaustymo  lentelės ir dekupažo technika pagražintos taurės.

     Trankiai grojo liaudies muzika, sukosi rateliu ir mokiniai, ir mokytojai ir šventėje dalyvavę tėvai. Kiek vėliau kūno kultūros mokytojas pakvietė norinčius dalyvauti estafetėse ir virvės traukimo rungtyse.

    Galų gale Lašininis sulaukė Kanapinio. Šie du įspūdingi personažai ir barėsi, ir gražiuoju tarėsi, bet dvikovos ir šiais metais neišvengė. Kovą laimėjo Kanapinis. Lašininio palydovai turėjo atsisveikinti su More, kuri, skanduojant: ,,Žiema, žiema, bėk iš kiemo“, supleškėjo viduryje kiemo.

    Kai žiema išvyta, belieka laukti pavasario, kuris visiems dovanos šilumą ir gerą nuotaiką.