8 maja uczniowie klas początkowych naszego gimnazjum wzięli udział w rejonowym konkursie ortograficznym „Zwinna ortografia”, który odbył się w Gimnazjum im. Ludwika Narbutta w Koleśnikach.
Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko dobrą znajomością zasad ortografii, ale także sprytem, szybkością oraz umiejętnością pracy zespołowej.
Serdecznie dziękujemy Gimnazjum im. Ludwika Narbutta w Koleśnikach za zaproszenie oraz wzorową organizację konkursu.






