WYCIECZKA DO TELEWIZJI LRT
12 marca uczniowie IG klasy wyruszyli na wycieczkę do telewizji LRT. Chodzili tymi samymi korytarzami, na których to rozgrywały wydarzenia 13 stycznia. A wycieczkę prowadziła uczestniczka tamtych wydarzeń pani Renata Dunajewska. Udało się zobaczyć dużo ciekawych eksponatów sprzed lat, „rozgościć się” w wielu studiach, nawet w tym największym, gdzie odbywają się takie audycje, jak naprzykład […]

