METAS POKYČIAMS  – NETRADICINĖS PAMOKOS ATRADIMAI

METAS POKYČIAMS  – NETRADICINĖS PAMOKOS ATRADIMAI

lekcja1   lekcja2   lekcja3

         Nuo 2017 m. pavasario  tęsiasi  nacionalinis švietimo projektas „Lyderių laikas 3“, kurį įgyvendina Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras kartu su partneriais – Mokyklų tobulinimo centru ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu. Šio projekto veikloje dalyvauja mūsų rajono pedagogai, kurie dabartiniame etape glaudžiai bendradarbiauja su rajono švietimo įstaigomis.

    Gimnazijos mokytojai, skatinami Šalčininkų r. projekto ,,Lyderių laikas 3″ atstovų, organizuoja netradicines pamokas, kuriose akcentuojamas kitokios ugdomosios aplinkos kūrimas, kelių metodų naudojimas pamokos metu ir mokinių grupinis darbo bei bendro rezultato įsivertinimas.

  Antradienį vyr. geografijos mokytoja J. Lebed  ir vyr. istorijos mokytojas  A. Šilobrit IG ir IIG klasių mokinius pakvietė į orientavimosi įgūdžių ugdymo pratybas, kurių tikslas gimnazijos teritorijoje dirbančioms mokinių jungtinėms grupėms surasti užduotis ir bendradarbiaujant jas atlikti.

 Netrukus gimnazistų grupelės jau keliavo gauto maršruto taku. Visiems teko ieškoti aprašytų orientyrų,  atidžiai skaityti užduoties sąlygas, kuo skubiau ir teisingai atlikti skirtą veiklą ir vėl eiti tolyn ieškant kitos užduoties slaptavietės. Gimnazistams netrūko entuziazmo, energijos. Jiems buvo smagu pabūti gryname ore, išbandyti pastabumą, išgyventi bendrystės jausmą atliekant užduotis.

  Mokytojai, aptardami  pamokos eigą ir analizuodami veiklos sėkmę, akcentavo, jog  pamokos uždavinys  buvo įgyvendintas nepriekaištingai, o  visų svarbiausia ,  kad IG ir IIG klasių gimnazistai  buvo patenkinti  ir savo darbu, ir bendru  rezultatu.